Kapat X

Geri Bildirim Formu

BLS Logo

Follow Us

İstanbul'da Ispanya
Vize Başvursu

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz

Sağladığımız hizmet ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyarız. Bu iyi yaptığımız ve daha iyi yapabileceğimiz hususları tespit etmemize yardımcı olacaktır. Almış olduğunuz hizmet ile ilgili olarak yorumlarınız var ise, lütfen yorum bölümümüze yazmaktan çekinmeyiniz.

BLS, şüphesiz ki, ekibimizin bir üyesinden mükemmel bir hizmet aldığınızı duymaktan mutluluk duyacaktır, ayrıca tavsiyelerinizi de almaktan müteşekkir olacağız.

BLS, başvuru sahiplerine verimli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Geri bildirim/ şikayetiniz var ise, en kısa süre içinde bilmek istiyoruz. BLS tarafından yönetilen her Başvuru Merkezi, başvuru sahiplerinin lehine bir Geribildirim/Şikayet kaydı tutmaktadır. Vize Başvuru Merkezi Süpervizörü talep üzerine kayda erişim sağlayacaktır. Alternatif olarak, ayrıca merkezde bulunan öneri/geri bildirim formları doldurabilir ve yine merkezdeki öneri/geri bildirim kutusuna atabilirsiniz.

Alternatif olarak, geri bildiriminizi şu e-posta adresine gönderebilirsiniz: feedback.tr@blshelpline.com

Lütfen geribildirim işlemini başlatmak için Buraya tıklayın.

Ayrıca yukarıdaki e-postayı geribildirim / şikayetleriniz için kullanabilirsiniz.

BLS’den almış olduğunuz hizmet hakkında geri bildirimde / şikayette bulunmak istiyorsanız, İspanya Vize Başvuru Merkezindeki yetkilimiz ile doğrudan temasa geçebilirsiniz.

Lütfen her durumda, aşağıdakileri belirtiniz:

  • Adınız-Soyadınız
  • Adres
  • Telefon numaranız
  • Mümkün olduğu kadar adlar, yerler, tarihler ve diğer bilgiler gibi bilgileri detaylı bir şekilde belirterek şikayetinizi açık bir şekilde anlatınız.

    VİZE başvurusu sahibi iseniz, lütfen aşağıdaki bilgiyi de belirtiniz:

  • Doğum Tarihiniz:
  • Başvuru yaptığınız vize türü
  • Herhangi bir Başvuru referans numaranız (larınız) ya da Pasaport Numaranız (larınız)

En değerli görüşlerinizi paylaşın lütfen feedback.ist@blshelpline.com